Zpět do obchodu

Registrace

Old Bert Spiced Rum – 0,7l – 40% – Jamajka

Vůně a chuť: příjemně sladký, mírně pikantní rum s citrusovo-vanilkovou chutí velmi intenzívní vůní a citrusovým závěrem.

660 Kč

Old Bert Spiced Rum – 0,7l – 40% – Jamajka

Kód: 465
Neohodnoceno

Vůně a chuť: příjemně sladký, mírně pikantní rum s citrusovo-vanilkovou chutí velmi intenzívní vůní a citrusovým závěrem.

Old Bert Spiced je typický příjemně sladký rum  100% přírodní macerát z různých koření ( limetky, vanilky, skořice, hřebíčku, kardamonu, zázvoru, ) s velmi intenzivní vůní a citrusovým závěrem

Značka Albert Michler je vskutku zajímavá značka. Dneska sice sídlí v Bristolu, ale původ destilérky sahá až k našim hranicí, do vesnice Buchsdorf (Buková) v okrese Jeseník. Tady se začala rodit destilérka, která zásobovala celou Rakousko-uherskou monarchii a do střední Evropy „dovalila” první soudky jamajského rumu. 

Proto si Albert Michler zaslouží velké díky a také svou oslavnou lahev. Tou je právě Albert Michler Old Bert, ve které se na vás těší typický příjemně sladký rum, který byl ochucený 100% macerátem z koření jako je vanilka, skořice, kardamon nebo zázvor. Albert Michler Old Bert má velmi intenzivní vůni s citrusovými tóny. Chuť je jemná, citrusová a lehce pikantní s citrusovým závěrem. 

Etiketa rumu Albert Michler Old Bert je zcela originální. Pohrál si s ní nejmenovaný mladý umělec. Ústřední roli hraje Old Bert ve svém cylindru a schválně mu nejde vidět do tváře. Motivy představují virtuální svět. Proto na etiketě objevíte věci jako fantastické auto, jablka symbolizující ráj, bizarní zvířectvo jako je létající ještěr a další vylomeniny. 

 

 

Zákaz prodeje alkoholických nápojů osobám mladším 18 let! Prokázání věku kupujícího při převzetí zboží na prodejně nebo na pobočce Zásilkovny 

Jméno značky: Albert Michler
Kategorie: Alkohol
Dostupnost: Skladem
660 Kč
Zpět do obchodu